|

Głośnik bezprzewodowy z USB – dlaczego to dobre połączenie? 

Głośnik bezprzewodowy z USB łączy w sobie wygodę i wszechstronność. Dzięki niemu możemy nie tylko słuchać ulubionych utworów z urządzeń mobilnych przez Bluetooth, ale także odtwarzać muzykę bezpośrednio z pendrive’a. To połączenie oferuje szybki i łatwy dostęp do biblioteki muzycznej bez konieczności łączenia się z innymi urządzeniami. W tym artykule dowiesz się, jakie są atuty takiego zestawienia funkcji oraz jakie głośniki Bluetooth posiadają USB.

Zalety USB w głośniku bezprzewodowym

1. Wygoda w użyciu i szybki dostęp do muzyki

Używanie głośnika bezprzewodowego z USB to przede wszystkim wygoda. Wystarczy podłączyć pendrive z ulubionymi utworami, a muzyka zacznie grać niemal natychmiast. Nie ma potrzeby synchronizowania urządzeń czy korzystania z dodatkowych aplikacji. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się muzyką bez zbędnych komplikacji.

2. Uniwersalność i kompatybilność

USB jest standardem, który funkcjonuje na całym świecie. Niezależnie od tego, czy używasz pendrive’a z muzyką w formacie MP3, FLAC, czy innym – głośnik z USB prawdopodobnie go obsłuży. To daje ogromną elastyczność w korzystaniu z różnych źródeł dźwięku.

3. Jakość dźwięku

Głośniki bezprzewodowe z USB nie ograniczają jakości dźwięku. Wręcz przeciwnie, dzięki dedykowanemu połączeniu przez USB, często oferują lepszą jakość dźwięku w porównaniu z tradycyjnymi metodami połączenia.

Przeczytaj więcej o jakości dźwięku w głośnikach Bluetooth.

4. Oszczędność baterii w telefonie

Kiedy odtwarzasz muzykę bezpośrednio z pendrive’a, telefon może pozostać w kieszeni. Nie musisz się martwić o szybkie zużycie baterii przez Bluetooth, ponieważ głośnik nie korzysta z energii Twojego telefonu. To doskonałe rozwiązanie na dłuższe wyjazdy czy imprezy.

5. Brak przywiązania do głośnika bezprzewodowego

Chodzenie w te i we wte z telefonem nie przerwie Twojego sygnału. Dzięki głośnikowi z USB, Twoja muzyka gra niezależnie od tego, gdzie jest Twój telefon. Nie musisz się martwić o zasięg czy stabilność połączenia, co daje Ci wolność i spokój umysłu.

Jakie głośniki bezprzewodowe z USB są warte uwagi?

Choć złącze USB obsługujące pendrive nie jest standardowym wyposażeniem w głośnikach na Bluetooth, na rynku nie brakuje ciekawych propozycji. Wiele z nich posiada także dodatkowe możliwości, jak choćby wodoszczelność czy powerbank, którym również warto przyjrzeć się bliżej.

Tani, niewielki, przenośny i  wodoszczelny – głośnik bezprzewodowy z USB Kruger&Matz Street

Głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Street to doskonały towarzysz na każdą okazję. Dzięki technologii Bluetooth 5.0 i zasięgu do 10 metrów, możesz cieszyć się swobodą słuchania muzyki w doskonałej jakości. Model ten dostępny jest w 3 kolorach.

Wsparcie dla Formatu FLAC

Nie tylko entuzjaści muzyki docenią możliwość odtwarzania plików w formacie FLAC. Dzięki portowi USB, głośnik Kruger&Matz Street pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki w wysokiej jakości bezpośrednio z pendrive’a.

Wodoodporny i Wielofunkcyjny

Chcąc podnieść nastrój, możesz skorzystać z efektownego podświetlenia RGB. Dodatkowo, dzięki stopniowi ochrony IPX5, nie musisz się martwić o niespodziewany deszcz – głośnik jest w pełni wodoodporny.

Kruger&Matz Street: Głośnik na Każdą Okazję

Kruger&Matz Street łączy w sobie wydajność, wszechstronność i styl. Obsługuje nie tylko standardowe formaty muzyczne, ale także FLAC, co czyni go idealnym wyborem dla każdego miłośnika muzyki.

Kruger&Matz Explorer+ – potęga dźwięku dla wymagających

Kruger&Matz Explorer+ to najmocniejszy głośnik bezprzewodowy w ofercie polskiej marki. Charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i jest przeznaczony dla tych, którzy oczekują wyjątkowego zapasu mocy. Wyposażony w 3 głośniki, w tym 2 wysokotonowe o średnicy 92mm (15W) i jeden niskotonowy o średnicy 133,5mm (40W), dostarcza mocny i głęboki bas, umożliwiając cieszenie się doskonałą muzyką w większym gronie i na zewnątrz.

Wielostronne Możliwości Odtwarzania

Pomimo że podstawowym sposobem odtwarzania jest Bluetooth 5.0, Kruger&Matz Explorer+ oferuje wiele dodatkowych opcji, takich jak slot na kartę microSD, port USB oraz wejście AUX. Funkcja True Wireless Stereo pozwala na połączenie dwóch głośników w zestaw stereo, a wbudowany equalizer umożliwia łatwą regulację parametrów odtwarzania.

Nieprzemakalny i Mobilny

Wykonany w standardzie ochrony IPX7, Explorer+ jest odporny na zalanie przy zanurzeniu na 1m przez 30 minut. To oznacza, że nie musisz się martwić deszczem ani przypadkowym zanurzeniem. Dodatkowo, bateria o pojemności 6000 mAh zapewnia do 8 godzin pracy.

Połączenia i Ładowanie Urządzeń

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i trybowi głośnomówiącemu, możesz rozmawiać swobodnie za pośrednictwem głośnika. Funkcja power banku umożliwia ładowanie innych urządzeń, co czyni go jeszcze bardziej praktycznym.

Kruger&Matz Explorer +: Idealny Wybór dla Entuzjastów Muzyki

Kruger&Matz Explorer+ to mocny, wszechstronny głośnik, który z pewnością przypadnie do gustu osobom, które szukają czegoś mocniejszego. Jego różnorodność funkcji, jakość dźwięku i mobilność sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się dobrą muzyką bez ograniczeń.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz