O firmie

Witaj mam na imię Przemek i jestem założycielem goodaudio.pl

goodaudio.pl to portal, na którym nie tylko zamówisz domowe radio czy słuchawki, ale dowiesz się także, czym są zjawiska akustyczne jak efekt Dopplera, jak rozwiązać problemy ze sprzętem audio, co brać pod uwagę podczas jego wyboru oraz wiele wiele wieeele innych przydatnych treści związanych ze światem dźwięku.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktu lub chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z zakładki KONTAKT.


Kiedy powstał portal goodaudio.pl?

goodaudio.pl działa nieprzerwanie od sierpnia 2021 roku, nieustannie poszerzając zarówno ofertę produktową, jak i bazę dostępnej wiedzy.

Skąd pochodzą produkty dostępne na goodaudio.pl?

Wszystkie produkty, które widzisz na tej stronie pochodzą wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji, dzięki czemu kupując u nas zyskujesz wszelkie niezbędne prawa gwarancyjne. 

Nie jesteśmy także dropshippingiem, a oferowane towary przechowujemy we własnym magazynie.

Staramy się, aby produkty, które to umożliwiają, były przedstawiane nie tylko za pomocą zdjęć, ale także filmów unboxingowych.

Możesz je sprawdzić na karcie produktu lub przejrzeć wszystkie dostępne unboxingi na naszym kanale You Tube.

Co jeszcze znajdę na goodaudio.pl?

goodaudio to nie tylko sklep, ale również strona szerząca wiedzę na temat szeroko pojętego świata dźwięku.

Dzięki przygotowywanym przez nas treściom możesz w łatwy sposób uzyskać fachową wiedzę na temat wybranej kategorii sprzętu, zarówno z punktu widzenia zakupowego, jak i użytkowego.

Dodatkowo, w naszym Glosariuszu Audio znajdziesz bibliotekę pojęć dotyczących świata audio, która jest regularnie uzupełniana i aktualizowana,

Dlaczego warto postawić na goodaudio.pl

goodaudio.pl to przedsięwzięcie, które ma na celu nie tylko zapewnić dostęp do dobrych jakościowo produktów, ale również szerzyć wiedzę na temat dźwięku i związanych z nim pojęć. 

Kupując produkty na goodaudio.pl nabywasz więc oryginalny produkt, wspierasz polski kapitał, a przede wszystkim – umożliwiasz utrzymanie naszej darmowej bazy wiedzy.