|

PREMIERA: Nowy głośnik Kruger&Matz Street – czy to najlepszy głośnik bezprzewodowy do 150 zł?

Czy jest coś lepszego niż muzyka, która podąża za nami, gdziekolwiek się udajemy? W erze bezprzewodowej, to jest możliwe dzięki głośnikom Bluetooth, które są niezwykle poręczne i oferują świetną jakość dźwięku. Jednym z nich jest najnowszy model od Kruger&Matz, czyli Street. Ten głośnik bezprzewodowy zapowiada się naprawdę dobrze, a pierwsze wrażenia wskazują na to, że mamy tu do czynienia z aktualnie najlepszym głośnikiem Bluetooth do 150 zł na rynku. Czy tak rzeczywiście jest? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Funkcje głośnika Kruger&Matz Street

Kruger&Matz Street to niezawodny towarzysz, zarówno podczas spotkań z przyjaciółmi, jak i w trakcie podróży. Dzięki technologii Bluetooth 5.0, zapewniającej zasięg do 10 metrów, możemy cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem naszych ulubionych utworów, niezależnie od miejsca.

Głośnik Street wyposażony został w dwa 2-calowe przetworniki, które gwarantują doskonałą reprodukcję tonów – zarówno klarownych i pełnych szczegółów tonów średnich, jak i głębokich basów. To oznacza, że niezależnie od tego, czy preferujesz rockowe ballady czy energiczne utwory taneczne, otrzymujesz zbalansowane brzmienie na najwyższym poziomie.

Współczesny rynek głośników Bluetooth oferuje szereg funkcji dodatkowych, które z pewnością uprzyjemnią nam korzystanie z urządzenia. Kruger&Matz Street nie jest tu wyjątkiem. Wyposażony jest w funkcję True Wireless Stereo (TWS), która pozwala na połączenie dwóch głośników Street w jeden zestaw stereo, dzięki czemu możemy cieszyć się jeszcze potężniejszym dźwiękiem.

Dodatkowo, głośnik Kruger&Matz Street jest doskonałym towarzyszem na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Dzięki stopniowi ochrony IPX5, urządzenie jest w pełni wodoodporne, co pozwala na bezstresowe korzystanie z ulubionej muzyki.

Kruger&Matz Street to nie tylko głośnik bezprzewodowy – to całe muzyczne show. Efektowne podświetlenie RGB tworzy niepowtarzalną atmosferę i dodaje doznań muzycznych, wprowadzając dyskotekowy nastrój na Twoją imprezę.

Pod względem obsługi, panel sterowania z przyciskami umieszczonymi na obudowie głośnika gwarantuje komfortowe użytkowanie. Można łatwo zmienić źródło odtwarzania, regulować poziom głośności czy przeskakiwać utwory. A jeśli posiadasz ulubioną muzykę na pendrive lub odtwarzaczu przenośnym, możesz odtwarzać ją przez port USB lub złącze AUX. Zdecydowanie, Kruger&Matz Street to głośnik, który dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Stylistyka głośnika Kruger&Matz Street

Kruger&Matz Street to połączenie nowoczesnej technologii i estetyki. Jego forma to kompozycja solidnej, minimalistycznej obudowy z panel sterowania wyposażonym w czytelne przyciski. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, głośnik ten jest w stanie zaspokoić różne gusta, od klasycznej elegancji po bardziej śmiałe wybory.

Jak brzmi nowy głośnik Kruger&Matz do 150 zł?

Głośnik Kruger&Matz Street, wyposażony w dwa 2-calowe przetworniki, zapewnia przejrzyste i szczegółowe tony średnie, a także solidne basy. Gwarantuje zrównoważone brzmienie, które sprosta różnym gustom muzycznym, od rockowych ballad po energiczne utwory taneczne.

Wymienić tutaj warto technologię Bluetooth 5.0, która odpowiada za płynny przesył dźwięku na dużą odległość, oraz funkcję True Wireless Stereo (TWS). Ta druga pozwala na łączenie dwóch głośników Street w jeden zestaw stereo, co daje efekt jeszcze bardziej przestrzennego dźwięku. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz – Kruger&Matz Street jest przygotowany do dostarczenia Ci satysfakcjonujących doznań muzycznych.

Wybierz Kruger&Matz Street w swoim ulubionym kolorze!

Czerwony głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Street

Niebieski głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Street

Czarny głośnik bezprzewodowy Kruger&Matz Street

Podobne wpisy

Dodaj komentarz