Czego szukasz?

Filtruj wg ceny

MARKA

FALE

Typ radia

Zasilanie

Złącza

FUNKCJE

KOLOR

Radia AM/FM

Wyświetlanie 1–24 z 50 wyników

Radia AM/FM

Jeżeli szukasz klasycznego radioodbiornika, radia am i fm to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dają dostęp do najważniejszych stacji radiowych, jednocześnie zapewniając sprawne i niezawodne działanie. Dodatkowo znajdziesz wśród nich zarówno stare proste radia retro, jak i nowoczesne radia z Bluetooth, USB czy odbiorem stacji internetowych.

Co wyróżnia radioodbiorniki AM i FM?

  • prosta elektronika
  • niezawodność
  • zasięg w trudno dostępnych miejscach
  • niska cena
  • doskonałe w sytuacjach kryzysowych
  • łatwość obsługi

Rodzaje radioodbiorników AM/FM

Jak wspomniano we wstępie, choć najważniejszą funkcją tych radioodbiorników jest odbieranie fal zakresu am i fm, nie brakuje też propozycji z nowoczesnymi dodatkami. Do najczęściej poszukiwanych odmian radioodbiorników am i fm należą.

Analogowe radia z pokrętłem

Często poszukiwane nie tylko przez seniorów, zapewniają niesłychaną prostotę obsługi. Wystarczy obrócić pokrętło, aby w intuicyjny nawet dla dziecka sposób, rozpocząć odsłuchiwanie wybranej stacji.

Radia AM/FM odtwarzaczem

Wiele współczesnych radioodbiorników oferuje dodatkowe możliwości odtwarzania. Najpopularniejsze są radia am/fm z USB i radia am/fm z czytnikami kart SD. Szczególnie poszukiwane w połączeniu z opcją przenoszenia.

Przenośne radia am/fm

Przenośne radio, które można zabrać ze sobą wszędzie to esencja radioodbiorników AM/FM. Dzięki dużo większej odborności na braki sygnału niż np. telefonia, sprawdzają się świetnie w górach na biwakach itp. Dostępne są zarówno radia am/fm na baterie, jak i radia am/fm na akumulator.

Domowe radia am/fm

Stojące w centralnym punkcie domu radio fm to stały element wielu polskich domostw. Sprawdzają się świetnie jako kompan codziennych czynności, sprawdzą się zarówno w dużym pokoju, jak i w kuchni. Zapewniają dobry odbiór w praktycznie każdej części Polski.

Radia AM/FM z Bluetooth

Choć radia AM/FM to zazwyczaj radia wielozakresowe, nie da się ukryć, że dobrze jest mieć możliwość podłączenia dodatkowego sprzętu. Wiele modeli oprócz odbioru stacji AM i FM oferuje w tym z celu dodatkowy Bluetooth.

Radia internetowe z odbiorem FM

Radio internetowe oferuje naprawdę wiele, ale poza dostępem do dobrej jakości i stacjami z całego świata są sytuacje, w których nie radzi sobie ono zbyt dobrze. Wystarczy problem z routerem, przerywające Wi-Fi lub przerwa w dostawie prądu, aby pożegnać się ze swoją audycją. Właśnie dlatego wiele osób poszukuje radioodbiorników internetowych, które dodatkowo pozwalają na odbiór fal FM.

Dobre marki radioodbiorników AM/FM

Jeśli rozglądasz się za czymś sprawdzonym, warto postawić na przetestowane marki. W tej kategorii, warto polecić przede wszystkim:

Radia AM/FM ELTRA – prostota i niezawodność

Legendarny producent polskich radioodbiorników AM i FM – ELTRA, to marka nie tylko ceniona ze względów sentymentalnych, ale również za koncentrację na starych dobrych analogowych radioodbiornikach, choć oczywiście nie brakuje nowoczesnych propozycji. Nie da się jednak ukryć, że takie połączenia, jak radio z pokrętłem i Bluetooth to właśnie domena marki ELTRA.

Radia AM/FM Blaupunkt – wszechstronność i funkcjonalność

Radia Blaupunkt to jedne z najlepiej sprzedających się radioodbiorników w Polsce. Wśród nich znajduje się ogromna ilość popularnych radioodbiorników FM, zazwyczaj w cyfrowej technologii z syntezą PLL. Dużą popularnością cieszą się ich radyjka kieszonkowe i na akumulator.

Czego szukasz?

Filtruj wg ceny

MARKA

FALE

Typ radia

Zasilanie

Złącza

FUNKCJE

KOLOR