|

Uzupełniamy stany o najnowsze (i nie tylko) modele słuchawek Kruger&Matz

W tym tygodniu poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu audio o nowe modele marki Kruger&Matz. Wśród nowości polski producent zaprezentował cały wachlarz nowych i ciekawych modeli, wyraźnie koncentrując się na segmencie słuchawek do 100 zł.  

Najświeższy model słuchawek bezprzewodowych z powerbankiem  Kruger&Matz M6 w 2 kolorach 

Bezprzewodowe słuchawki wymagają dodatkowego etui posiadającego funkcję zarówno ochronną, jak i ładującą. Właśnie dlatego coraz popularniejszym zabiegiem staje się wyposażanie ich w dodatkowy zapas energii, aby mogły służyć jako klasyczny powerbank. Słuchawki Kruger&Matz M6 mogą pochwalić się akumulatorem o pojemności 2200 mAh godzin, który spokojnie wystarczy do podładowania telefonu, jednocześnie wydłużając potencjalny czas pracy samych słuchawek. Dzięki niemu potrafią grać nieprzerwanie przez 5 godzin, a z przerwami na ładowanie w etui, będą mogły to robić nawet przez 125 godzin (ponad 5 dni!). 

Pogladowe zdjecie sluchawek KM M6 Białe
Sprawdź ten model w białym kolorze
Słuchawki Kruger&Matz M6 w kolorze czarnym zdj pogladowe
Sprawdź ten model w kolorze czarnym

Za jakość dźwięku słuchawek Kruger&Matz M6 odpowiadać będzie pojedynczy przetwornik (jeden na każdą pchełkę) o średnicy 13 mm. Model ten wyposażono przy tym w moduł Bluetooth 5.1, zapewniający stabilne i energooszczędne połączenie ze źródłem dźwięku. Oczywiście w Kruger&Matz M6 nie zabrakło również dotykowego panelu, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi, łatwo będzie zamienić je w praktyczny zestaw słuchawkowy. Cena? Jedyne 99 zł! 


Proste słuchawki na mini-jack 

Współczesne słuchawki potrafią zaoferować naprawdę wiele możliwości, ale większość osób szuka w nich przede wszystkim prostoty. Właśnie dlatego na przekór producentom telefonów, nie brakuje na rynku propozycji tanich i prostych słuchawek na mini-jack, których nowe warianty zaprezentowała właśnie nasza rodzima marka.  

Słuchawki dokanałowe Kruger&Matz B1 białe z mikrofonem
Zobacz model B1 w bieli
e-z-mikrofonem-kruger-matz-b1-czarne
Zobacz model B1 w czerni

Słuchawki dokanałowe Kruger&Matz B1 

Słuchawki Kruger&Matz B1 to propozycja dla zwolenników słuchawek dokanałowych, które łączą niewielki rozmiar i skuteczność w wyciszeniu otaczającego nas zgiełku. Dzięki impedancji 16 Ohm-ów i kablowi mini-jack perfekcyjnie sprawdzą się one jako dodatek do wszelakich urządzeń elektronicznych jak laptop, komputer stacjonarny czy telefon. 

słuchawki douszne kruger matz b2 biale
Zobacz model B2 w bieli
Słuchawki douszne Kruger&Matz B2 czarne
Zobacz model B2 w czerni

Słuchawki douszne Kruger&Matz B2 

Model B2 to bliźniacza propozycja skierowana do zwolenników słuchawek dousznych. Doskonale nadają się one do uprawiania sportu oraz wszelkich miejsc, gdzie nie chcemy kompletnie izolować się akustycznie od otaczającego nas świata. Podobnie do modelu B1, słuchawki Kruger&Matz B2 posiadają impedancję 16 Ohm oraz kabel mini-jack. 


Tanie słuchawki na USB-C – idealne do telefonu 

Wycofywanie gniazda AUX z telefonów komórkowych, z pewnością nie cieszy miłośników dobrej jakości dźwięku za niewielkie pieniądze. Słuchawki bezprzewodowe nadal nie zbliżają się do przewodowych, jeśli chodzi o stosunek jakość dźwięku-cena, dlatego ciekawym rozwiązaniem mogą być słuchawki na USB-C 

Słuchawki na usb-c KM C1 białe pogladowe
Sprawdź model C1 w bieli
Słuchawki dokanałowe z mikrofonem na USB-C Kruger&Matz C1 czarne
Sprawdź model C1 w czerni

Słuchawki dokanałowe Kruger&Matz C1 

Kruger&Matz C1 dokanałowy wariant słuchawek na USB-C, stworzony z myślą o użytkownikach telefonów. Dzięki nim możesz nadal cieszyć się dobrej jakości audio w tanich słuchawkach, nawet jeśli Twój model nie posiada wejścia AUX. 

Słuchawki douszne na USB-C KM C2 białe
Sprawdź model C2 w bieli
Słuchawki na usb-c Kruger&Matz C2 czarne
Sprawdź model C2 w czerni

Słuchawki douszne Kruger&Matz C2 

Analogicznie do modeli z serii B, Kruger&Matz C2 to uzupełnienie słuchawek na USB-C, tutaj w wariancie dousznym. Fenomenalnie sprawdzą się one podczas codziennego użytkowania, szczególnie że podobnie do poprzednich modeli, wyposażone są we wbudowany mikrofon. 


Co jeszcze pojawiło się w nowej dostawie? 

Oprócz najnowszych zaprezentowanych modeli, uzupełniliśmy naszą ofertę o 2 dodatkowe modele słuchawek. Wśród nich znalazła się jedna propozycja dla zwolenników bezprzewodowej łączności oraz słuchawki studyjne stworzone z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. 

Słuchawki TWS Kruger Matz M2 pogladowe
Zobacz słuchawki Kruger&Matz M2

Bezprzewodowe słuchawki Kruger&Matz M2 

Kruger&Matz M2 to bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym, zapewniające wysoką jakość za rozsądną cenę. Wbudowane akumulatory pozwalają na słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów nieprzerwanie przez 4 godziny, a etui pozwoli doprowadzić je do stanu pełnego naładowania nawet 16-to krotnie. Najbardziej charakterystyczną cechą tego modelu jest jednak specyficzny design, w którym duży nacisk położono na wyraźne krągłości wszystkich elementów. 

wokoluszne sluchawki studyjne kruger&matz monitor
Zobacz słuchawki do studia KM Monitor

Słuchawki do studia Kruger&Matz Monitor 

Słuchawki do studia to tak właściwie osobna kategoria produktów, skierowanych do najbardziej wymagających użytkowników sprzętu audio. W tego typu modelach wszystko podyktowane jest bowiem możliwie jak najwierniejszemu oddaniu rzeczywistego brzmienia nagrań. Właśnie dlatego Kruger&Matz Monitor to duże słuchawki wokółuszne, mogące pochwalić się głośnikiem o średnicy aż 50 mm. Kluczowym parametrem w modelach studyjnych jest jednak pasmo przenoszenia i trzeba jasno powiedzieć, że za tą cenę (ok.200 zł), Kruger&Matz Monitor wypadają naprawdę świetnie. Słuchawki te przenoszą zakres częstotliwości od 15 do aż 25 000 Hz, co pozwala nawet na odtwarzanie dźwięków niesłyszalnych dla ludzkiego ucha. 

Similar Posts

Dodaj komentarz