|

Poszerzamy ofertę o głośniki bluetooth marki Blaupunkt!

logo marki blaupunkt na tle

Każda nowa współpraca rodzi nowe możliwości, szczególnie jeśli zawiązuje się pomiędzy sprawdzonymi partnerami. Właśnie dlatego nawiązaliśmy kontakt z firmą 2N-Everpol Sp. z o.o., czyli oficjalnym dystrybutorem takich marek jak Bluapunkt, Audiomedia i Prime3. W związku z tym, już niedługo na naszej stronie zaczną pojawiać się pierwsze przenośne głośniki bluetooth marki Blaupunkt. 

2N-Everpol – oficjalny polski dystrybutor elektroniki użytkowej 

Firma 2N-Everpol rozpoczęła swoją działalność jeszcze w roku 1992 z inicjatywy Józefa, Tomasza oraz Jarosława Jakóbczyków. Początkowo zajmowała się dystrybucją opon i felg, a także prowadzeniem kilku warsztatów samochodowych. Po latach rozwoju swojej pozycji na rynku, 2N-Everpol nawiązała nową współpracę poszerzając swoją ofertę o produkty z segmentu car-audio, co z czasem przerodziło się w zamiłowanie nie tylko do audio, ale szeroko pojętej elektroniki użytkowej. W 2008 roku zebrane przez firmę doświadczenie i profesjonalizm sprawiło, że marka Blaupunkt wybrała sobie firmę 2N-Everpol na swojego oficjalnego przedstawiciela w Polsce. 

Sklep internetowy goodaudio.pl autoryzowanym sprzedawcą marki Blaupunkt 

Nie bez powodu informujemy Was o każdej nowej współpracy, zdając sobie sprawę, jak ważna w dzisiejszych czasach jest autentyczność produktu. Dzięki nawiązaniu współpracy goodaudio.pl z firmą 2N-Eveprol, możecie mieć pewność, że każdy zakupiony na naszej stronie produkt marki Blaupunkt pochodzi z oficjalnego i wyznaczonego przez samą markę źródła. Jako autoryzowany sprzedawca głośników Blaupunkt oferujemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty niemieckiego producenta, charakteryzujące się doskonałą jakością i niezawodnością. Kupując głośnik bluetooth marki Blaupunkt na goodaudio.pl zyskujesz przy tym nie tylko oryginalny przedmiot, ale również wszelkie prawa gwarancyjne, zapewniane przez samego producenta. 

Similar Posts

Dodaj komentarz