|

Głośniki bluetooth marki Prime3 dołączają do oferty sklepu goodaudio.pl!

Możliwość wyboru jest podstawową wartością na współczesnym rynku, dlatego nie ustajemy w poszukiwaniu nowych i ciekawych propozycji. Tym razem ofertę naszych głośników bluetooth poszerzą modele marki Prime3, skoncentrowanej na urządzeniach klasy podstawowej i średniej. Jej produkty mają zapewniać wysoką wartość użytkową za jak najniższą cenę i trzeba przyznać, że udaje się to naprawdę doskonale. Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę nowych, wprowadzonych do naszego sklepu modeli, które dobrze pokazują czego należy oczekiwać od przenośnych głośników Prime3. 

Poglądowe zdjęcie głośnika Prime3 Soul złotego
Głośnik bluetooth Prime3 Soul

Tani i stylowy – głośnik Prime3 Soul 

Chyba każdy z nas lubi, kiedy używana przez nas rzecz, wpisuje się jednocześnie w naszą osobowość. Prime 3 Soul przypomina swoim kształtem puderniczkę, co czyni z niego fenomenalną propozycję głośnika bluetooth dla kobiety. Jego niewielki rozmiar (podobny do prawdziwej puderniczki) pozwoli bezproblemowo przenosić go w każdej torebce i sprawi, że głośnik nie zajmie dużo miejsca na biurku. Jak należy oczekiwać, tego typu model musi przede wszystkim dobrze się prezentować i pomimo ceny zaledwie 55 zł, udało się to zadanie wykonać w 100%. Głośniki Prime3 Soul wykonywane są z metalowej obudowy, która naprawdę atrakcyjnie prezentuje się na żywo. Model ten dostępny jest w naszej ofercie w aż 3 kolorach, to jest czarnym, srebrnym oraz złotym. 

Zobacz kartę produktu głośnika Prime 3 Soul ABT03BK w kolorze czarnym 

Zobacz kartę produktu głośnika Prime 3 Soul ABT03SL w kolorze srebrnym 

Zobacz kartę produktu głośnika Prime 3 Soul ABT03GL w kolorze złotym 

Poglądowe zdjęcie głośniczka prime3 eclipse
Głośnik bluetooth Prime3 Eclipse

Mały, ale stabilny – głośnik Prime3 Eclipse 

Jeżeli poszukiwałeś budżetowego głośnika bluetooth, który zastąpi Twoje radio w biurze, to Prime3 Eclipse powinien przyciągnąć Twoją uwagę. Ten kosztujący zaledwie 79 zł głośniczek posiada moc aż 6 W RMS, możliwość odtwarzania muzyki przez bluetooth, wejście AUX, USB oraz wbudowane Radio FM. Dzięki charakterystycznej budowie z nisko osadzonym środkiem ciężkości, Prime3 Eclipse wyróżnia się przy tym swoją stabilnością i to pomimo małego rozmiaru. Doskonale sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niewielkie i łatwe w przenoszeniu źródło dźwięku, które może być narażone na częste przesuwanie. 

Zobacz kartę produktu głośnika Prime3 Eclipse 

poglądowe zdjęcie głośnika Prime3 Rage ABT70
Głośnik bluetooth Prime3 Rage

Niska cena, wysoka moc – Prime3 Rage 

Spotkanie w plenerze ze znajomymi to wspaniałe wydarzenie, szczególnie, jeśli upływa w towarzystwie dobrej muzyki. Niestety rozkręcenie imprezy na większą liczbę osób wymaga nieco więcej mocy, która nie musi jednak dużo kosztować. Przenośny głośnik Prime3 Rage skierowany jest właśnie do osób poszukujących dużej mocy w przenośnym rozmiarze, ale za niewielkie pieniądze. Choć deklarowana przez producenta moc 1600 W P.M.P.O (czyli tzw. moc szczytowa) to zabieg czysto marketingowy – nie da się ukryć, że rzeczywista moc całkowita wynosząca 50 W za 169 zł to naprawdę dobra oferta. 

Zobacz kartę produktu głośnika Prime3 Rage

Similar Posts

Dodaj komentarz