|

Głośniki Blaupunkt już teraz do kupienia na goodaudio.pl 

Zdjęcie poglądowe głośnika Blaupunkt BT04OR

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o nawiązaniu współpracy z firmą 2N-Everpol – oficjalnym dystrybutorem marki Blaupunkt w Polsce. Z przyjemnością pragniemy dziś poinformować, że pierwsze modele niemieckiego producenta, właśnie zawitały do naszego magazynu, a co za tym idzie, już teraz dostępne są dla naszych klientów w kategorii głośniki bluetooth. Nie da się ukryć, że jakość ich wykonania jest naprawdę na wysokim poziomie, zarówno pod kątem stylistycznym, jak i dźwiękowym. Wierzymy, że wśród nich dosłownie każdy odnajdzie odpowiedni wariant dla siebie, wybierając z pośród 7 następujących modeli:

Głośnik przenośny Blaupunkt BT02GOLD zdjęcie poglądowe
Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT02GOLD

Blaupunkt BT02GOLD 

Blaupunkt BT02GOLD jest najmniejszym przedstawicielem przenośnych głośników bluetooth marki Blaupunkt. W gruncie rzeczy przyjął on formę niewielkiej kwadratowej kostki o bokach długości 6 cm, dzięki czemu można zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Doskonale sprawdzi się on zarówno na przerwie w szkole, jak i w trakcie pracy, w roli akcesorium nagłaśniającego laptopa lub tablet. Co ciekawe, zamiast wbudowanego na stałe akumulatora, producent zdecydował się na zastosowanie akumulatora wymiennego. Dzięki temu można dokupić sobie dodatkowe akumulatory i cieszyć się możliwością odtwarzania dźwięku, nawet jeśli przez długi czas nie będziemy mieli dostępu do ładowarki. Jak by tego było mało, głośnik bluetooth Blaupunkt BT02GOLD posiada wbudowany odbiornik radia FM, a także slot na kartę SD i wejście słuchawkowe. Warto również podkreślić solidność tego niewielkiego głośnika, który dzięki aluminiowej obudowie potrafi znieść naprawdę wiele. 

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT02GOLD 

Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT03BL od przodu
Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT03BL

Blaupunkt BT03BL 

Głośnik bluetotoh Blaupunkt BT03BL skierowany jest przede wszystkim do osób poszukujących jak najmniejszego głośnika, o jak najdłuższym czasie pracy. Pomimo niewielkiego gabarytu (91x105x40 mm) model ten wyposażony jest w 3W głośnik oraz wbudowany 3,7 woltowy akumulator o pojemności 1200 mAh. Dzięki temu czas pracy urządzenia to od 7 do nawet 12 godzin, przy czasie pełnego ładowania wynoszącym 3 godziny. Głośnik Blaupunkt BT03BL posiada przy tym naprawdę ciekawą retro stylistykę, nawiązującą do wczesnych radioodbiorników. Na uwagę z pewnością zasługuje też charakterystyczne tworzywo, które jest bardzo przyjemne w dotyku i ma miły dla oka, matowy kolor. Ładowanie odbywa się rzecz jasna za pośrednictwem złącza mikro USB, a do dyspozycji użytkownika pozostaje slot na kartę SD i wejście AUX. 

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT03BL 

Bezprzewodowy głośnik Blaupuntk BT04BL przodem
Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT04 w kolorze niebieskim

Blaupunkt BT04BL i BT04OR 

Kolejny model, czyli Blaupunkt BT04, dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych, czyli niebieskim i pomarańczowym. Posiada on nieco mniejszą baterię od modelu BT03, o pojemności 800 mAh, co przekłada się jednak na mniejszy rozmiar (92x80x33mm) i mniejszą wagę, przy zachowaniu tej samej mocy wynoszącej 3W. Bardzo charakterystycznym elementem głośnika bluetooth Blaupuntk BT04 jest materiałowa maskownica głośnika z logo marki, pokrywająca całą przednią część głośnika. Podobnie do swoich poprzedników, model ten wyposażony jest w Radio FM, slot na kartę SD oraz wejście AUX. Pomimo zmniejszenia rozmiaru i pojemności baterii względem modelu BT03, głośnik BT04 nadal zapewnia dość długi czas pracy, wynoszący nawet 7 godzin, przy zaledwie 2 godzinach ładowania.  

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT04 w kolorze niebieskim 

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT04 w kolorze pomarańczowym 

Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT07LED poglądowe
Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT07LED

Blaupunkt BT07LED 

Przenośny głośnik Blaupuntk BT07LED ma za zadanie zapewnić wrażenia zarówno akustyczne, jak i wizualne. Za metalową maskownicą głośnika kryje się bowiem cały panel z kolorowym podświetleniem LED, które dostosowuje się do aktualnie odtwarzanego utworu. Co więcej, użytkownik może wybierać spośród różnych trybów reakcji podświetlenia na muzykę, co jeszcze bardziej urozmaici zabawę tym poręcznym urządzeniem. Pomimo dodatkowego podświetlenia i 5 warów mocy, czas pracy głośnika bezprzewodowego Blaupunkt BT07LED wynosi 6 godzin, a to za sprawą akumulatora o pojemności 2000 mAh. Poza tym model posiada slot na kartę SD, wejście AUX i Radio FM z pamięcią 50 stacji. 

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT07LED 

Głośnik bluetooth Blaupunkt BT13GY poglądowe
Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT13GY

Blaupunkt BT13GY 

Głośnik bluetooth Blaupunkt BT13GY to z kolei propozycja dla osób poszukujących urządzenia, które nadal jest poręczne, ale oferuje nieco większą moc. Model ten ma 19 cm szerokości ((9,1(wys)x5,3(gł)cm)), co pozwoliło na zamontowanie nie jednego, lecz dwóch głośników o mocy 5W RMS. Wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh zasili ich pracę na większej głośności przez około 4 godziny, nie zwiększając przy tym drastycznie jego wagi. Głośnik Blaupunkt BT13GY posiada również pełną maskownicę głośnika z logo marki, wykonaną z tkaniny, nadając mu naprawdę ciekawego wyglądu. Podobnie do poprzedników, model ten oferuje dodatkowo slot na kartę microSD, wejście AUX oraz Radio FM z możliwością zapamiętania aż 60 stacji. 

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT13GY 

Poglądowe zdjęcie głośnika bezprzewodowego Blaupunkt BT14OUTDOOR
Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT14OUTDOOR

Blaupunkt BT14OUTDOOR 

Jak sama nazwa wskazuje, głośnik bluetooth Blaupunkt BT14OUTDOOR jest w pełni przystosowany do zapewniania rozrywki na zewnątrz. W tym celu producent zapewnił temu modelowi wodoszczelności w standardzie IPX4, co chroni go przed rozpryskującą się wodą. Podobnie do modelu BT13, mamy tutaj 2 głośniki o mocy 5 wat RMS, ale czas pracy jest tutaj zwiększony do 7 godzin, dzięki akumulatorowi o pojemności 4000 mAh. Zastosowanie większego akumulatora wymusiło oczywiście powiększenie obudowy, ale i tak głośnik Blaupunkt BT14OUTDOOR ma 20,5 cm szerokości przy wadze około 0,8 kg. Z dodatkowych atrybutów, model ten może pochwalić się slotem na kartę microSD o pojemności do 64GB, radiem FM z pamięcią 40 stacji oraz wejściem AUX. Warto również podkreślić obecność funkcji TWS (funkcja bezprzewodowego stereo), umożliwiającej sparowanie dwóch egzemplarzy tego modelu w jeden zestaw stereo. 

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT14OUTDOOR 

Głośnik bezprzewodowy bluetooth z radiem Blaupunkt BT50BB
Przenośny głośnik bluetooth Blaupunkt BT50BB

Blaupunkt BT50BB 

Ostatni dzisiejszy reprezentant niemieckiej marki to głośnik Blaupunkt BT50BB, oferujący naprawdę ciekawe możliwości. Przede wszystkim jest to urządzenie już całkiem słusznych rozmiarów jak na głośnik bluetooth (322x170x110mm), charakteryzujący się solidnością wykonania. W jego wnętrzu znajdują się 2 głośniki o mocy 15 wat RMS, które dzięki akumulatorowi o pojemnośc9i 4000 mAh, mogą pracować nawet przez 10 godzin. Co więcej, głośnik bluetooth Blaupunkt BT50BB posiada także funkcję powerbank, umożliwiającą naładowanie naszego telefonu bądź innego urządzenia. Wbudowane Radio FM z pamięcią 60 stacji, slot na karty microSD oraz wejście AUX, czynią z Blaupunkta BT50BB doskonałą alternatywę dla radia, szczególnie, że zachowuje on wodoszczelność w standardzie IPX5. Widoczne na odwrocie membrany pasywne, wzmacniają dodatkowo niskie częstotliwości, co ma dość duże znaczenie podczas odtwarzania muzyki na zewnątrz. Model ten sprawdzi się zatem perfekcyjnie nie tylko w roli domowego odtwarzacza, ale nawet w roli radia na budowę. 

Sprawdź kartę produktu głośnika Blaupunkt BT50BB 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz